Wrześniowe warsztaty zielarskie

Zapraszam na kolejne warsztaty ziołowe:

Dzień pierwszy – sobota  10 września:

W drodze do ziół – rzecz o przetwarzaniu ziół, czyli – jak wyciągnąć moc z ziół dla smaku, zapachu i wartości leczniczych. Każdy zabiera ze sobą swoje wyroby – maceraty olejowe, octowe, alkoholowe, glicerynowe. Koszt 200 zł.

Dzień drugi – niedziela 11 września:

Ziołowa kosmetyka – jak zrobić podstawowe kosmetyki – toniki, maseczki, kremy, pilingi. Zrobimy sobie zabieg na dłonie, poznamy wiele maseł twardych i olejów zimnotłoczonych, emulgatory i dodatki do kremów, które sprawią, że krem będzie się wchłaniał głębiej, rozjaśni, uszczelni naczynia krwionośne, ujędrni. Będziemy korzystać z własnoręcznie zrobionych ekstraktów i tych przygotowanych przeze mnie, na bazie oleju kokosowego, migdałowego, konopnego, gliceryny, ekstraktu z użyciem kwasu mlekowego i na bazie solanki. Koszt 250 zł.

  • Przy wyborze opcji uczestnictwa w dwudniowych warsztatach – 50 zł zniżki, czyli za całość płacisz 400 zł.
  • Jeśli już byłeś na moich warsztatach, a masz ochotę je powtórzyć, również zapraszam, zapłacisz 50% wartości.
  • Jeśli potrzebujesz noclegu, to zajmę się tym, koszt noclegu w okolicy 40 zł za osobodzień.

Terminy:  10 i 11 września w godz. 10 – 18 – sobota, w godz. 10 – 16 niedziela.

Miejsce: Skrzydlna

W pierwszy dzień przerwa obiadowa i lekki, wegetariański posiłek obiadowy, napoje bez ograniczeń. W drugi dzień przerwa kawowa z kołaczem. Jeśli tylko aura nam dopisze, w pierwszy dzień zapalimy ognisko pod starą lipą. Oczywiście kiełbaski i piwo – dla lubiących – my gwarantujemy.

Osoby chętne proszę o kontakt mailowy: malgokacz@gmail.com lub poprzez kontakt strony.

nalewka melisowa

  • Facebook

Jeśli podobał ci się artykuł, udostępnij go znajomym. Pomyśl też o darmowej prenumeracie; mój newsletter to szybki dostęp do nowych artykułów, przepisy tylko dla ciebie oraz sklepowe aktualności i promocje. Na subskrypcję możesz zapisać się tutaj . Dziękuję 💚

Skomentuj jako pierwszy