Zapraszam na warsztaty

Witam cię serdecznie. Ten dział jest dla osób, które zaczynają swoją przygodę z ziołami i potrzebują od czegoś zacząć. Chętnie pomogę w pierwszych krokach i przekażę to, czego nauczyłam się w przeciągu kilku lat własnej aktywności. Gdy czytacie o miejscu, w którym mieszkam, może wydawać się pełne natury, ziół i przestrzeni tętniącej ciszą. I rzeczywiście tak jest. To miejsce, gdzie nie istnieje pojęcie czasu w potocznym tego słowa rozumieniu. Zamiast upływającego pojawił się czas zbierania ziół, wymyślania receptur, pisania. W końcu przestał biec.

Jestem ogromnie szczęśliwa, że mogę robić to, co kocham i z wielką przyjemnością pobędę z tymi, którzy tego samego pragną dla siebie. Mieszkam w miejscowości koło Kasiny Wielkiej, dojeżdżają tutaj busy z Krakowa. Dokładny adres podam w korespondencji mailowej. Zapraszam cię na warsztaty ziołowe:

W drodze do ziół –  21 maja

Warsztat 7-godzinny obejmuje rozpoznawanie i zbieranie ziół oraz podstawowe zasady ich przetwarzania, by mieć zdrowy organizm, piękną skórę, gęste, lśniące włosy. Nauczymy się robić maści lecznicze, octy, syropy, szampony, nalewki, glicerydy. Będziemy pracować na masłach twardych, lanolinie, olejach, glicerynie, alkoholu. Każda osoba weźmie ze sobą kilka wybranych przez siebie maceratów: maść, ocet, olej, gliceryd. Koszt spotkania wynosi 200 zł. Jest możliwość noclegu w pobliżu. Najbliższy termin to 21 maj.

Ziołowa kosmetyka – 22 maja

W sobotę warsztaty „W drodze do ziół”, w niedzielę – 22 maja „Ziołowa kosmetyka”. Warsztaty kosmetyczne będą obejmowały robienie toników, kremów, serum, szamponu. Warsztaty kosmetyczne to kilka godzin zabawy z maceratami olejowymi, glicerydami, olejami zimnotłoczonymi, emulgatorami, wszystko po to, by w efekcie końcowym uzyskać coś, co pokocha twoja skóra. Każdy uczestnik dostanie zestaw kosmetyków zrobionych przez siebie. Koszt spotkania to 250 zł.

Jeśli ktoś zostaje na dwa dni – cena 400 zł za obydwa warsztaty. W przypadku twojej obecności na dwóch warsztatach, podam ci możliwości noclegowe w pobliżu.

 

Zgłoszenia i zapytania kieruj proszę poprzez kontakt ziołowej wyspy. W drodze mailowej podam więcej informacji.

 

warsztaty zielraskie

  • Facebook

Jeśli podobał ci się artykuł, udostępnij go znajomym. Pomyśl też o darmowej prenumeracie; mój newsletter to szybki dostęp do nowych artykułów, przepisy tylko dla ciebie oraz sklepowe aktualności i promocje. Na subskrypcję możesz zapisać się tutaj . Dziękuję 💚

Skomentuj jako pierwszy