Perfumy naturalne – nasza nowa marka

perfumy naturalne

Być może Tobie też zdarza się moment olśnienia, pojawia  jasna droga, którą możesz dalej kroczyć z pewnością, że to jest to, czego pragniesz. Przeżyłam ten stan, gdy przygotowywałam się do jednych z warsztatów zielarskich.

W ramach wyciszenia zaczęłam komponować perfumy dla siebie, miały za zadanie wprowadzać harmonię i jasność myśli. Nigdy nie zapomnę momentu skupienia na pracy z olejkami, kolejnego dolewania pachnących kropli i kształtującego się zarysu, który z czasem stał się drogą.

Najpierw pojawiła się myśl, lekkie zwątpienie odsunęłam, bo wiem, że jeśli jest silne pragnienie, to z czasem znajdujemy rozwiązanie w czasoprzestrzeni, wystarczy tylko się na nie otworzyć, nie poprzez lęki, a pewność. To zwątpienie związane było z ilością pracy w Ziołowej wyspie oraz z tym, że mogę sobie nie poradzić czasowo z nowym wyzwaniem.  I tu stał się cud, zapał udzielił się mojej córce Kasi. Po kilku dniach Kasia powiedziała – zróbmy to razem. Jak się  czułam? Przypominam sobie te chwile, kiedy rozpierało mnie szczęście, że Kasia też chce pracować z roślinami, że będziemy miały wspólny cel i że pojawia się zespół – następna rzecz, której tak bardzo pragnęłam.

 

Zdjęcia – Paulina Jakobiec klik

 

Perfumy naturalne – nasza wizja

Zapragnęłyśmy tworzyć perfumy naturalne, oddające aromaty otaczającej nas przyrody, z zawartością olejków eterycznych, żywic, absolutów. Mieszkamy w malutkiej wsi beskidzkiej  i zauważyłyśmy, że kontakt z naturą szybciej wprowadza nas w stan harmonii. W czasie spacerów, pracy w ogrodzie nie mamy potoków myśli, jesteśmy tylko w danej czynności, najczęściej oczywiście w plewieniu i kopaniu – nie wygląda to aż tak romantycznie. Pomimo pracy fizycznej czujemy zapachy kolejno pojawiające się w przyrodzie, bo od maja do sierpnia rośliny oddają swoje aromaty w przestrzeń. Otoczone ciepłym powietrzem utkanym z pachnących molekuł zapragnęłyśmy przenieść je do szklanych butelek.

Pojawiło się pytanie – jaki charakter powinny mieć zapachy. Odpowiedź była oczywista – związane z żywiołami, tym co nas otacza – wodą, powietrzem, ogniem, ziemią. To one potrafią dać ukojenie, energię do działania, akceptację. Chciałyśmy, by każdy, komu bliska jest idea perfum naturalnych mógł się otulić się mgiełką zapachu spójną z tym, co jest w nas, by zapach, oprócz oczywistego piękna, niósł też informację wspierającą.  Zazwyczaj jesteśmy pełni radości i siły, ale zdarzają się momenty, gdy wydarzenia z naszego życia powodują utratę naszej energii. Nasze perfumy pozwolą na ponowne zanurzenie się w oazie harmonii, dodadzą mocy. Każde z nich ma określone współdziałanie z twoją osobowością. 

 

perfumy naturalne

TERRA – naturalne perfumy – przeniosą Cię do bajkowego ogrodu, który będzie twoją oazą bezpieczeństwa w czasie, gdy stąpasz po Ziemi. To opowieść o sile, spokoju i determinacji w realizacji wyznaczonych celów. Z każdym krokiem odczuwasz ogromną radość związaną z podążaniem własną drogą. Więcej o TERRA  znajdziesz na stronie  AMATE.

 

 

 

perfumy naturalneIGNIS – naturalne perfumy – to opowieść o kreatywnym wykorzystywaniu własnej siły i  determinacji w realizacji celów. To rozpalanie Twojego wewnętrznego ognia i radość płynąca z tworzenia. Wiesz, że wszystko jest możliwe, niestrudzenie ku temu dążysz. Więcej o  IGNIS  znajdziesz na stronie AMATE.

 

 

 

perfumy naturalneAER – naturalne perfumy –  to opowieść o złożoności przestrzeni, dzięki której poczujesz bogactwo oddechu, lekkość istnienia i odnajdziesz swoje miejsce w świecie.
Zaczniesz żyć świadomie i w pełni. Więcej o AER znajdziesz na stronie AMATE.

 

 

 

perfumy naturalneAQUA – naturalne perfumy – to opowieść o harmonii pomiędzy światem a Tobą, dzięki której bezpiecznie wypłyniesz na szerokie wody życia. Zyskasz pewność, że droga, którą wybrałeś jest właściwa, a podążanie nią przyniesie Ci spokój i satysfakcję. Więcej o AQUA  znajdziesz na stronie  AMATE.

 

 

 

Nową markę nazwałyśmy  AMATE –  krótkie słowo niesie piękne przesłanie – kochajcie. 

 

Jeśli spodobała ci się  idea perfum naturalnych, zapisz się do newslettera AMATE, będziesz otrzymywać na bieżąco informacje o nowych produktach i promocjach. Wejdź na stronę  AMATE  i skorzystaj z możliwości zapisu w pojawiającym się okienku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Facebook

Jeśli podobał ci się artykuł, udostępnij go znajomym. Pomyśl też o darmowej prenumeracie; mój newsletter to szybki dostęp do nowych artykułów, przepisy tylko dla ciebie oraz sklepowe aktualności i promocje. Na subskrypcję możesz zapisać się tutaj . Dziękuję 💚

Skomentuj jako pierwszy